PRO RODIČE

Vážení rodiče,

na této stránce naleznete trvale platné informace, které souvisí s chodem naší mateřské školy.  Aktuality naleznete na titulní stránce našeho webu.

Informace k aktuálnímu školnímu roku, tj. školní řád a harmonogram školního roku, přehled výše plateb a další závazné informace naleznete na záložce ÚŘEDNÍ DESKA – odkaz ŠKOLNÍ DOKUMENTY. Zde si můžete vyhledat vše až 3 roky zpětně. Další podklady jsou k nahlédnutí v archivu u ředitelky  školy.

OBECNÉ INFORMACE:

 

  • Kontakty na vybraná poradenská zařízení, s nimiž naše škola spolupracuje naleznete ZDE
  • Pro rodiče dětí ze speciálních tříd jsme připravili k nahlédnutí přílohy k individuálním vzdělávacím plánům, které vedle popisu handicapu zahrnují i konkrétní postupy, jichž využíváme při přípravě dětí na základní školu (zde si můžete stáhnout informace pro kompenzaci vady zraku, ADHD, LMR, autismu)
  • Noví rodiče: Úplatu za předškolní vzdělávání (školné) a úplatu za školní stravování (stravné) poukazujte prosím pod přiděleným variabilním symbolem vždy nejpozději do 20. daného měsíce na účet MŠ. Ve vyjímečných případech lze úhradu provést v hotovosti u paní hospodářky (pondělí: 11:30 – 16:00, úterý – pátek: 7:00 – 11:00).
  • Ohlášení dlouhodobé nepřítomnosti dítěte (formulář)