Vítáme naše nováčky

Milé děti, vážení rodiče,

srdečně vás všechny vítáme v naší mateřské škole na úplném začátku školního roku 2023/2024.

Věříme, že se k nám po adaptačních pobytech minulý týden vracíte rádi a že se vám u nás bude líbit. Udělali jsme proto maximum: připravili jsme do prvních řad hračky, které se vám u nás líbily, nabrousili jsme pastelky, vyleštili autíčka, kočárky i autodráhy. Pro ty, kterým se přeci jen bude trochu stýskat po mamce a taťkovi jsme připravili náruč a něco dobrého ovoce na rozptýlení.

S každým novým školním rokem přicházejí i změny. Tento rok je prvním, kdy vás v roli ředitelky bude provázet paní Bc. Šárka Kratochvílová (tel. 724 302 950, email info@msklasterni.cz) , až do včerejšího dne dlouholetá  zástupkyně bývalé ředitelky, paní Kamily Podrápské, která odešla do důchodu.

Ve třídě Myšáků nově nastupuje  Bc. Anežka Adamcová, u Broučků se setkáte s paní učitelkou Bc. Kateřinou Hanouskovou, která v minulém roce pracovala na Husovce. K Zajíčkům nově nastoupila Adéla Vaněčková. Všechny nové paní učitelky se školkou dlouhodobě spolupracovaly, ať už během svých školních praxí nebo jako zástup.

Věříme, že se nám všem bude dobře spolupracovat a těšíme se na každodenní setkávání.

Šárka Kratochvílová, ředitelka MŠ a všichni zaměstnanci