Blíží se prázdniny

Vážení rodiče, milé děti,

končí červen a my se snažíme co nejvíce zlepšit naši školku a její zahrady. Určitě jste si všimli/všimly, že se na nich objevily nové herní prvky:  na obou pracovištích jsou nové  domečky a houpadla a na Husovce navíc tolik chybějící houpací hnízdo. Co vidět nemůžete, jsou dva nové profesionální sporáky za dohromady 270tis, které zdobí obě naše kuchyně. Děkujeme za ně zřizovateli, Statutárnímu městu Liberec, který nás vždy podpoří v našich rozvojových plánech.

S blížícím se létem bych ráda upozornila na náš harmonogram školního roku, který říká, že poslední den školky před plánovaným uzavřením je úterý, 4.7. 2023. Následují dva dny státních svátků a na pátek, 7.7. 2023, jsem vyhlásila sanitární den, neboť  postřik proti mravencům už opravdu nepočká. Sanitární den jsem plánovaně vyhlásila na týden, kdy očekáváme historicky nejnižší docházku do školky.

Od pondělí, 10.7. do pátku, 11.8. 2023 máme ve školce zavřeno, na děti se těšíme opět v pondělí, 14.8.2023.

Milé děti, užijte si ten tolik vzácný společný čas se svými rodiči a prarodiči. Objevte nová místa, zvířátka, rostliny. Ochutnejte, jak voní les, louka, rybník nebo moře. Těšíme se na vás po prázdninách. Milí rodiče, užijte si slunné léto plné pohody a zaslouženého odpočinku. Těšíme se na vás v srpnu.

K. Podrápská, ředitelka