Lyžařský výcvik 2023 (30.1.-3.2.2023, skiareál “U Vodárky” Bedřichov)

Milí rodiče našich malých lyžařů,

podařilo se nám umístit až na 3 výjimky všechny děti na lyžařský výcvik.

Dnes obdržíte od třídních učitelek základní informaci k lyžařskému výcviku, smlouvu s poskytovatelem k podpisu a informaci o konání schůzky ve čtvrtek, 26.1.2023 od 15:30 na pracovišti Klášterní 466/4, pavilon A, přízemí. V dalším textu najdete několik možností, jak dále postupovat.

Jak postupovat dále:

  1. lyže máme, informace mi stačí v tištěné podobě + úhradu provedu bankovním převodemna schůzku nemusíte chodit, informaci o platbě převodem a lyžích sdělte ve třídě. Své dítě i s lyžemi přiveďte prosím v pondělí, 30.1. nejpozději v 7:45 na prostranství naproti TJ Lokomotiva Liberec k budově TUL před dětský koutek (křižovatka ulic Komenského, Guttenbergova, Jablonecká), budeme zde na vás s pořadateli a autobusem čekat. Zde odevzdáte  podepsanou smlouvu a předáte dítě s lyžemi
  2. lyže nemáme, informace mi stačí v tištěné podobě + úhradu provedu bankovním převodemna schůzku nemusíte chodit, informaci o platbě bankovním převodem a lyžích sdělte ve třídě. Informaci o potřebě lyží (+výška a váha dítěte a velikost bot) zašlete pořadatelům kurzu na email ivan@ckag.cz , lyže pro dítě připraví na pondělí na svah. Své dítě  přiveďte prosím v pondělí, 30.1. nejpozději v 7:45 na prostranství naproti TJ Lokomotiva Liberec k budově TUL před dětský koutek (křižovatka ulic Komenského, Guttenbergova, Jablonecká), budeme zde na vás s pořadateli a autobusem čekat. Zde odevzdáte  podepsanou smlouvu a předáte dítě.
  3. lyže nemáme, informace mi nestačí v tištěné podobě + úhradu chci provést v hotovostipřijďte  na schůzku , předejte nám podepsanou smlouvu, uhradíte lyžák (2900 Kč + 500 za zapůjčení lyží), sdělíte nám  informaci parametrech  lyží (+výška a váha dítěte a velikost bot), my zašleme informaci pořadatelům, lyže pro dítě připraví na pondělí na svah. Své dítě  přiveďte prosím v pondělí, 30.1. nejpozději v 7:45 na prostranství naproti TJ Lokomotiva Liberec k budově TUL před dětský koutek (křižovatka ulic Komenského, Guttenbergova, Jablonecká), budeme zde na vás s pořadateli a autobusem čekat. Zde předáte dítě.
  4. lyže máme, informace mi nestačí v tištěné podobě + úhradu chci provést v hotovostipřijďte  na schůzku , předejte nám podepsanou smlouvu, uhradíte lyžák (2900 Kč).  Své dítě  přiveďte prosím v pondělí, 30.1. nejpozději v 7:45 na prostranství naproti TJ Lokomotiva Liberec k budově TUL před dětský koutek (křižovatka ulic Komenského, Guttenbergova, Jablonecká), budeme zde na vás s pořadateli a autobusem čekat. Zde předáte dítě.
  5. DÍTĚ ONEMOCNÍ PŘED LYŽÁKEM – IHNED INFORMUJTE ŘEDITELKU ŠKOLKY (TEL. 724 302 950), OSLOVÍME NÁHRADNÍKA. DOPORUČUJEME UZAVŘÍT POJIŠTĚNÍ STORNA (NÁVOD JE VE SMLOUVĚ) – PENÍZE VRACÍ POŘADATEL JEN V OMEZENÉ MÍŘE.
  6. DÍTĚ ONEMOCNÍ BĚHEM LYŽÁKU: ZBÝVAJÍCÍ DNY + SLUŽBU INSTRUKTORA VÁM POŘADATEL NABÍZÍ KOMPENZOVAT O KRETÉMKOLI VÍKENDU (VÍKENDECH). DOHODNĚTE SE S NÍM EMAILEM.

Těšíme se na viděnou ať už ve čtvrtek nebo v pondělí

Kamila Podrápská, ředitelka

Magdaléna Unčovská, učitelka a garant lyžařského výcviku

 

SKIAREÁL “U VODÁRKY BEDŘICHOV”

Apartmány skiareál U Vodárny (Ubytování – ostatní) • Mapy.cz