ODLOŽENO!!! Vjezdová trasa k MŠ od 19.1.2022 uzavřena

Vážení rodiče,

dle dnešního sdělení správce polikliniky EUC bude s účinností od středy, 19.1.2022 zcela uzavřena příjezdová trasa k MŠ, která vede po pravé straně pavilonu A polikliniky EUC. Dnes a v minulých dnech tam spadly z atiky a říms celé cihly, které by mohly buď ohrozit chodce nebo projíždějící auta.

Přístup je uzavřen pro chodce i automobily.

Chodcům doporučujeme příchod přes lesík, který vede od semaforů na Klášterní souběžně s ulicí Jabloneckou. Jde pro děti a rodiče o nejbezpečnější cestu.

K MŠ se nyní automobilem dostanete pouze výjezdovou cestou. Závora bude trvale otevřená. Při vjezdu a výjezdu dbejte opatrnosti, průjezd je kvůli stávajícím parkovacím stáním velmi úzký. Pro výjezd bude v dohledné době zřejmě nařízeno odbočení pouze doprava, jak tomu bylo v minulosti. Pro směr do centra bude nutné objet ostrůvek okolo pizzerie Franco.

Zdvořile prosím všechny rodiče, kteří mají možnost použít menší auto, aby své děti vozili do MŠ právě v něm. Usnadníte sobě i ostatním pohyb po našich parkovištích. Zároveň prosíme všechny o prostorově ohleduplné parkování, které neomezí další rodiče.

Přejeme si pro nás všechny hodně trpělivosti a ohleduplnosti, v následujícím zatím časově neomezeném období je budeme potřebovat.

K. Podrápská, ředitelka školky