PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Vážení rodiče,

tak jako v loňském roce budeme na období 1. červenec – 26. srpen spojovat provoz našich obou pracovišť.

Děti z pracoviště Husova budou se svými učitelkami na Klášterní 466/4 umístěny v pavilonu A, v přízemí ve třídě Kuřátek. K dispozici mají při vstupu do budovy první šatnu vlevo. Paní učitelky z Husovky opatří dětem boxy značkami a převezou i jejich košíčky na náhradní oblečení.

Příjezd ke školce bude jako vloni přes telefon. Prosíme rodiče, aby si uložili do mobilu tel. 724 302 951 (kuchyň), 724 302 950 (ředitelka),  608 620 503 (hospodářka) nebo 723 968 160 (zástupkyně), po zavolání na některé z těchto čísel závoru na dálku otevřeme. Při telefonátu hlaste prosím, zda stojíte na vjezdu nebo na výjezdu.

K zaparkování můžete využít odstavné stání na kontejnery a trojúhelníkový pozemek, který je v majetku města Liberce. Na odstavné stání pro kontejnery vjíždějte popředu a následně zacouvejte k opěrné zdi. Snažte se šetřit místem, chceme, aby v jednu chvíli zaparkovalo co nejvíce rodičů.

Odstavné stání pro kontejnery

Pozemek magistrátu vhodný pro parkování rodičů

V žádném případě prosím neparkujte na placených stáních  lékařů (vyznačena číslem a oddělena řetízkem)!!! Hrozí odtažení vozidla…

Těšíme se na vás!

K. Podrápská, ředitelka