My a divadlo

Divadlo2010-Dno.indd

Milí rodiče,

podobně jako vloni, kdy jsme se s dětmi seznamovali s životem zvířat i rostlin během projektu „Na zahradě a v lese“, i letos chystáme pro děti akce, které je obohatí, zabaví a též nenápadně posunou o kousíček dál v jejich poznávání světa a života kolem sebe. MY A DIVADLO je celoroční projekt, během něhož si budeme o divadle povídat, budeme jej ale i hrát, vytvoříme si kulisy i maňásky, budeme si zpívat divadelní písničky , o adventu ozdobíme divadelní strom. I vás, rodiče, se pokusíme do našeho projektu zatáhnout – třeba tak, že se svými dětmi vyrazíte na nějaké divadelní představení, pomůžete nám vyrobit maňáska nebo vánoční ozdobičku.

Děti se budou přirozeně rozvíjet v řečové oblasti, stoupne jim sebevědomí, kterého takový pohádkový Koblížek, Budulínek, Červená Karkulka i princ nebo princezna mají dosti. A my, pedagogové, budeme rádi, že smysluplně naplníme jedno z hodnotících kritérií např. ČŠI.

Ke spolupráci přizveme herce z Divadla FXŠ i Naivního divadla, spolupráci s nimi si chválíme poslední 4 roky hlavně při Mikuláši.

Zaujali jsme vás? Pak si podrobný popis aktivit na celý školní rok můžete prohlédnout zde.