Archiv pro měsíc: Listopad 2017

V PONDĚLÍ PŘIJDE MIKULÁŠ

MILÍ RODIČE,

V PONDĚLÍ, 4.12. 2017, PŘIJDE DO NAŠÍ ŠKOLKY MIKULÁŠ. OBLÉKNĚTE PROSÍM NA TENTO DEN SVÉ DĚTI DO ČERTOVSKÉHO KOSTÝMU.  MALÍ ČERTÍCÍ PODPOŘÍ SVÉHO HODNÉHO, LEČ JIŽ STARÉHO A UNAVENÉHO ČERTÍHO KAMARÁDA, KTERÉHO TI STARŠÍ ZNAJÍ UŽ Z MINULÝCH LET.

TAJNÁ INFORMACE PRO NOVÉ RODIČE: MIKULÁŠE A ČERTA U NÁS JIŽ 5 LET HRAJÍ HERCI Z DIVADLA FXŠ, KTEŘÍ JSOU K DĚTSKÉ DUŠI VÍCE NEŽ NĚŽNÍ. O SVÉ DĚTI SE TEDY BÁT NEMUSÍTE :)))

mikulas-cert-a-andel-figurky

My a divadlo: vyrobte s námi maňáska

Milé maminky, tety, babičky,  tátové a dědové,

v listopadu pokračuji v celoškolním projektu My a divadlo a je přede mnou těžký úkol.  Mám si z ponožky, punčochy nebo rukavice vyrobit svého  maňáska. Můj maňásek má mít oči, pusu i nos,  může mít i vlasy, ruce a oblečení. Kromě toho, že si ho od 27.11. vystavím na třídní nástěnce, budu s ním celý prosinec hrát ve školce své divadlo pro ostatní děti. Takhle si hrají se školním divadlem třeba u Slůňátek.

Pomůžete mi s jeho výrobou?

Moc děkuji! Vaše  nejmilejší dítě

Slunata1Slunata2

15.11. a 22.11. se ve školce fotíme

Milí rodiče,

jako každý rok přijde k nám do školky fotograf.

Ve středu, 15.11.2017 se mohou vyfotit děti ze Lvíčátek, Kuřátek, Myšáků, Sluníček, Koťat, Sedmikrásek a Broučků. O týden později, ve středu, 22.11. 2017, se mohou vyfotit děti ze Slůňátek a všichni, kdo na prvním focení být nemohli. Pokud máte zájem, je možné jako vloni nechat vyfotit i děti s mladšími sourozenci.

Vzor letošního pozadí pro individuální fotky dětí si můžete prohlédnout ZDE.

fotograf2