Archiv pro měsíc: Březen 2017

Přiletěl k nám dráček Trilingo

Sedmikrasky_TrilingoMilé děti,

už je to tady. Od začátku března jsme se učili, jak se přivítáme s naším kamarádem, dráčkem Trilingem, který mluví třemi jazyky – česky, německy a polsky. A vy už mu v němčině dokonce  dobře rozumíte.

Trilingo u nás bude tři týdny a pak poletí zase dál, do jiné školky v Euroregionu Nisa. Namalujeme mu spolu krásné obrázky a budeme si s ním během našich setkání s němčinou, jazykem sousedů, pravidelně povídat a učit se nové věci. Bis bald, Kinder!

Slunata_TrilingoSedmikrasky_trilingo2LVICATA_Trilingo

OTEVŘENÁ ŠKOLKA: Naučte se s námi!

rodicak

Milí rodiče našich budoucích školáků,

nezadržitelně se blíží čas, kdy půjde vaše dítě k zápisu na základní školu. Abyste si mohli udělat představu, jak je právě vaše dítě na tento přestup připraveno, nabízíme všem rodičům i prarodičům možnost přijít se podívat odpoledne mezi 15:00 – 15:45  do školky a zapojit se do některých vzdělávacích činností s dětmi a jejich učitelkami. V této, pro děti výjimečné, situaci si nejlépe uděláte obrázek o tom, jaký velký skok udělalo právě vaše dítě mezi dnem, kdy k nám přišlo poprvé a dneškem. Celý příspěvek

Zápis na ZŠ – schůzka rodičů

schuzka_rodicu3

ZÁPIS ZE SCHŮZKY RODIČŮ NALEZNETE ZDE.

Milí rodiče našich budoucích školáků,

srdečně Vás zvu ve středu, 15.března 2017 od 15:45 do pavilonu A, přízemí, pracoviště Klášterní 466/4 na  informační schůzku k problematice zápisů na základní školy, který proběhne v Liberci jednotně 20. dubna 2017.

Na schůzce vás seznámíme jak s legislativními náležitostmi zápisu na ZŠ,  tak s pojmy školní zralost a školní připravenost. Délka trvání schůzky max. 30 minut.

Rodiče z pracoviště Husova 991/35 prosím, zda by se mohli výjimečně dostavit na Klášterní 466/4. Děti mohou ponechat ve školce, bude o ně postaráno, dokud se pro ně nevrátí. Děkuji za pochopení!

Těším se s vámi všemi na shledanou

Kamila Podrápská, ředitelka