Archiv pro měsíc: Červen 2016

Školka = staveniště

s nastávajícím létem se od 1. července z obou našich pracovišť stávají staveniště. Na Klášterní dojde k výměně  dosluhujícího rozvodu vody v celé školce, na Husově se bude formou injektáží a následných sanačních omítek opravovat vlhké zdivo v celém přízemí, naše kuchyně a sklady se totiž nacházejí pod úrovní terénu.

Prosím vás proto, abyste dbali na bezpečný příchod a průchod školkou, na níž se budou volně pohybovat zedníci, topenáři, instalatéři, sádrokartonáři se všemi svými nástroji a přístroji.

Pevně věřím, že se po návratu z prázdnin opět setkáme v novotou zářících budovách.

Děkuji za pochopení

K. Podrápská, ředitelka

15.6.2016: Schůzka nových rodičů

Vážení noví rodiče,

zvu vás tímto na avizovanou informační schůzku, která se koná ve středu, 15.6.2016 od 15:45 na pracovišti Klášterní 466/4, pavilon A, přízemí, třída Lvíčata.

Prosím vás zdvořile, abyste se na schůzku osobně dostavili, případně abyste za sebe vyslali zástupce s neformálním pověřením (např. Pověřuji svou matku/sestru, aby mne v MŠ Klášterní zastupovala na schůzce rodičů + váš čitelný podpis).

Na schůzce se dozvíte detailní informace k nástupu vašeho dítěte do naší školky.

Pokud jste byli přijati i do jiné MŠ a k nám nenastoupíte, sdělte nám tuto informaci mailem na info@msklasterni.cz, na uvolněné místo čekají další zájemci.

Těším se na viděnou

Kamila Podrápská, ředitelka