Archiv autora: Kamila Podrápská

Příjezd k MŠ Klášterní

Vážení rodiče,

na základě mého dnešního jednání s dopravním inspektorátem Policie ČR sděluji, že budete moci vjíždět i přes značku zákaz vjezdu k MŠ za předpokladu, že budete mít za sklem viditelně umístěnu kartičku s vyznačením „R“ (=rodič), kterou schválil DI PČR.

Tyto kartičky vám dnes a v pondělí ráno rozdají paní učitelky ve třídách.

Mějte prosím trpělivost a respektujte případná omezení stavby (opravy plynovodu).

Děkuji   K. Podrápská, ředitelka

Klášterní: Jak otevřít dveře

otevrene_dvere2Milí rodiče a jiní příbuzní našich dětí,

právě jsem, ač velmi nerada, uhradila fakturu za dnes rozbité otevírací zařízení s bzučákem u vchodových dveří v pavilonu B. Pro ty, kdo si nepamatují tuto informaci z úvodní schůzky rodičů: při odchodu prosím  nejprve zvoňte na bzučák, pak teprve tlačte do křídla dveří. Při opačném pořadí kroků se dveře neotevřou a čidlo bzučáku se tlakem a lomcováním rozbije. Jde o dětskou pojistku a tedy bezpečnost vašich dětí.

Vím, že ráno spěcháte, ale neničte při svém spěchu zařízení školy.

Děkuji

K. Podrápská, ředitelka

 

My a divadlo

Divadlo2010-Dno.indd

Milí rodiče,

podobně jako vloni, kdy jsme se s dětmi seznamovali s životem zvířat i rostlin během projektu „Na zahradě a v lese“, i letos chystáme pro děti akce, které je obohatí, zabaví a též nenápadně posunou o kousíček dál v jejich poznávání světa a života kolem sebe. MY A DIVADLO je celoroční projekt, Celý příspěvek

Kauce 200,- Kč za vjezdovou kartu

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ UKONČILY DOCHÁZKU K 31.8.2017: Dle sdělení správce Polikliniky Klášter skončila možnost vrátit, byť se zpožděním, vjezdovou kartu a obdržet za ni zpět kauci 200,- Kč v pondělí, 11.9.2017. Všechny neoprávněně držené karty budou k datu 13.9.2017 zablokovány.

O nutnosti vrátit kartu včas byli rodiče zpraveni při jejím převzetí, na webu školy a uvedená povinnost je zakotvena také ve školním řádu.