Lyžařský výcvik pro předškoláky

již 12.rokem využijeme služeb firmy Activ Guide a uspořádáme pro naše předškoláky lyžařský výcvik. Děti denně odjíždějí v 8:00 autobusem na svah (první den se odvážejí lyže, které zůstávají uskladněné až do pátku), do MŠ se vrací kolem 12:45 na oběd. Instruktoři rozdělí první den děti do skupin,  úplní začátečníci trénují na mírném svahu, pokročilí se zdokonalují v technikách na svahu středně prudkém. Poslední den se mohou rodiče přijet podívat od 10:00 na  svah a ocenit nabyté mistrovství svých malých lyžařů.

termín: 24.2. – 28.2.2020

lokalita:  sjezdovka „U vodárny“ Bedřichov

cena včetně instruktorů, dopravy, svačin, pitného režimu: 2.300,- Kč (za 400,- Kč na týden si můžete pro své dítě zapůjčit u organizátora kompletní výbavu, za 100,- Kč zapůjčuje helmu).

Bližší informace vč. podpisu smluv mezi organizátorem a rodiči se dozvíte na schůzce ca 10 dní před zahájením lyžařského výcviku.

Průzkum mezi zájemci proběhne v lednu 2020.

K. Podrápská, ředitelka