Schůzka rodičů předškoláků – webové odkazy

dle svého včerejšího slibu uvádím níže odkaz na portál pro zápis dítěte do 1. třídy ZŠ:

Do kolonky „číslo pojištěnce“ můžete opsat číslo ze zdravotního průkazu svého dítěte. Podle poslední legislativy by nemělo na kartičce být totožné s rodným číslem. JInak si samozřejmě můžete zvolit libovolnou číselnou kombinaci. Tuto si ale musíte dobře zapamatovat (zapsat), bude to váš jediný přístup do portálu pro další kroky.

Hodně úspěchů při práci s portálem.

Vážení rodiče předškoláků z Klášterní i Husovy,

detailní informace k pojmům školní zralost, školní připravenost i k vlastnímu zápisu na základní školy, který proběhne koncem dubna 2018 v Liberci poprvé elektronicky, vám sdělíme ve čtvrtek, 5. dubna 2018 od 15:45 na pracovišti Klášterní 466/4, pavilon A, třída Lvíčátek.

Doporučuji všem rodičům našich předškoláků, aby se této schůzky zúčastnili a tímto je zároveň o účast prosím. Děti z Husovky mají ve svých třídách hlídání zajištěno i přes 16:30.

Předpokládaná délka schůzky: 30 min

Na viděnou se s vámi všemi těší K. Podrápská, ředitelka