DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (DoD)

Vážení rodiče, zájemci o naši školku,

dveře naší školy se pro vás všechny otevřou ve středu, 4. dubna 2018 od 15:45. Plánujete-li zápis do naší školky a chtěli byste vědět, jak to v ní vypadá, přijďte se podívat v tento den na pracoviště Klášterní 466/4, do pavilonu B, třídy Sedmikrásek a Broučků. Vedle toho, že vám představíme naši školku a její možnosti, budete mít možnost si prohlédnout všechny prostory a položit další doplňující otázky.

V tento den jde především o informativní schůzku pro rodiče, pokud byste ale neměli v tuto chvíli kam umístit své dítě, máme pro ně připraveny hry, stavebnice, kreslení i omalovánky. O děti se bude během DoD starat naše školní asistentka.

Těším se s Vámi na viděnou

K. Podrápská, ředitelka školy

PS: Pokud vás naše nabídka oslovila, dejte nám vědět, že přijdete, na email info@msklasterni.cz. Sdělte nám zároveň, zda si s sebou přivedete i své dítě. Potřebujeme vědět, kolik školních asistentek máme k DoD přizvat.