Schůzka rodičů k lyžařskému výcviku + DALŠÍ DETAILY

DOPLNĚNÍ DETAILŮ K LYŽAŘSKÉMU VÝCVIKU:

Výcvik pořádá firma ACTIVE GUIDE (více o profilu firmy na http://www.activeguide.cz/)

Odjezdové místo autobusu je křižovatka ulic Jablonecká+Komenského (naproti TJ Lokomotiva Liberec, autobus stojí před dětským koutkem TUL)

Odjezd:  denně v 8:00, příchod s dětmi nejpozději 7:50. Účast dítěte na daný den nahlaste u autobusu paní asistentce Monice Veverkové (bude označena žlutou reflexní vestou). Ráno též nahlaste, zda si budete dítě vyzvedávat na svahu a již nepůjde do školky!!!

Příjezd po-čt: děti odvedou do MŠ učitelky, které je vyzvednou u autobusu.

V pátek je možné se přijet na děti podívat – závod, snow tubing, předávání cen – ca v 10:30 na svahu.

NUTNOST: KŘESTNÍ JMÉNO NA HELMU + podepsané lyže

Lyže zůstávají  po celý týden v úschovně v areálu firmy Active Guide, v pátek si pro ně přijďte na 12:00 k autobusu.

Stravování: dopolední svačina z MŠ (donesou kuchařky k autobusu), svačina od organizátora lyžáku  v chatě na svahu (teplý nápoj + koláč, perník aj.), oběd v 12:30 v MŠ, dále odpolední svačina v MŠ

Povinná výbava:  seřízené lyže, helma, lyžáky, náhradní rukavice + ponožky; HŮLKY NEJSOU POTŘEBA, děti mají v rukou jiné předměty.

. . . . . . . . . . . .

srdečně vás zveme  v pondělí, 6.2.2017 od 15:45 na schůzku s pořadatelem lyžařského výcviku, panem Dr. Mottlem. Schůzka se koná na pracovišti Klášterní 466/4, pavilon A, ve třídě Lvíčat (přízemí). Přineste si prosím platbu za lyžařský výcvik ve výši 1900,- Kč.  Během schůzky obdržíte  vedle informací k průběhu kurzu také smlouvu s pořadatelem kurzu.