Poprvé do školky…

FaviconMilé děti,

zítra k nám přijdete poprvé do školky. Starší děti, které už k nám chodí od loňska, pro vás přichystaly mnoho her a zábavy. Všechny paní učitelky již znají vaše jména a mají otevřenou náruč i připravený kapesníček pro případ, že by ukápla nějaká ta slzička.  Na první den si s sebou nezapomeňte vzít jednoho plyšového kamaráda – musíte mu přeci svou novou školku ukázat a doma s ním pak vyprávět mamince a tatínkovi, co jste zažily.

V prvních dnech se budete pomalu učit, jak to v takové školce vlastně chodí, jaký máme program a jak se jmenují vaši noví kamarádi. Zapamatujete si, jakou máte značku a kde máte v šatně své věci. Prohlédnete si třídy,  jídelnu i zahradu. Seznámíte se s třídními pravidly, která říkají, že jsme všichni kamarádi a hodně si pomáháme. V dalším týdnu, až dobře poznáte své paní učitelky a ztratíte prvotní ostych,  se podíváte do nejbližšího okolí naší školky.

V tomto školním roce se spolu s ostatními dětmi zapojíte do našeho velkého sportování, protože přeci „JEDEME NA OLYMPIÁDU“.

Na viděnou se s vámi i vašimi rodiči těší všichni zaměstnanci školky.